4232R-271G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232R-271G
JLCPCB Part #
C6415827
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
270nH 410mA 720mΩ ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS