4232R-103G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232R-103G
JLCPCB Part #
C6683167
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
10uH 220mA 4.3Ω ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS