3090R-152G
MFR.Part #
3090R-152G
JLCPCB Part #
C17465019
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.2Ω 1.5uH 250mA ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS