3090R-101F
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3090R-101F
JLCPCB Part #
C17518987
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
100nH 80mΩ 970mA ±1% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS