108R-683GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-683GS
JLCPCB Part #
C17429245
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
25Ω 32mA 68uH ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS