1008R-222J
MFR.Part #
1008R-222J
JLCPCB Part #
C17403519
Package
SMD,2.7x2.4mm
Description
2.2uH 433mA 800mΩ ±5% SMD,2.7x2.4mm Power Inductors ROHS