100AREP681M08X8E15P35
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
100AREP681M08X8E15P35
JLCPCB Part #
C2681195
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mΩ@300kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 4A@100kHz 680uF 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS