250ARUP681M0816P26
MFR.Part #
250ARUP681M0816P26
JLCPCB Part #
C2681095
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+125℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25V 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS