160AREP821M10A2
MFR.Part #
160AREP821M10A2
JLCPCB Part #
C2681173
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11.5mm 16V 3000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D10xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS