ERS1VM101E12B25T
MFR.Part #
ERS1VM101E12B25T
JLCPCB Part #
C5128219
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS