SVZ1HM221GCRE00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1HM221GCRE00RAXXX
JLCPCB Part #
C3291472
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2.3A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 30mΩ@100kHz 4.5mm 50V Polymer ±20% SMD,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS