ERR1HM102K25C33T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1HM102K25C33T
JLCPCB Part #
C2923778
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 25mm 50V ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS