ERE1CM102G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERE1CM102G16OT
JLCPCB Part #
C383023
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.21A@100kHz 1000uF 10mm 16V 16mm 3000hrs@105℃ 5mm 60mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS