ERF1KK470G13OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1KK470G13OT
JLCPCB Part #
C724576
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
100V 10mm 13mm 47uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS