ERJ1KM191W16OT
MFR.Part #
ERJ1KM191W16OT
JLCPCB Part #
C106571
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
100V 12.5mm 12000hrs@105℃ 16mm 190uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS