ENB1HM220D12C36T
MFR.Part #
ENB1HM220D12C36T
JLCPCB Part #
C2937518
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@130℃ 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS