EHS2WM4R7G12OT
MFR.Part #
EHS2WM4R7G12OT
JLCPCB Part #
C106429
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 4.7uF 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS