ERR1JM221G16OT
MFR.Part #
ERR1JM221G16OT
JLCPCB Part #
C724413
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 220uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS