AGM4008LL
Extended
Manufacturer
AGM-Semi
MFR.Part #
AGM4008LL
JLCPCB Part #
C22399946
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+175℃ 0.63mΩ@10V 1 N-channel 2.4V@250uA 221nC@10V 40V 428W 5.013nF 500A 8.369nF 896pF TOLL-8L MOSFETs ROHS