AGM30P08A
Extended
Manufacturer
AGM-Semi
MFR.Part #
AGM30P08A
JLCPCB Part #
C5464773
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6V@250uA 2.497nF@30V 230pF@30V 30V 60A 60W 7mΩ@10V、10.5mΩ@4.5V PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS