AGM20P30AP
MFR.Part #
AGM20P30AP
JLCPCB Part #
C19193066
Package
PDFN3.3x3.3-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.73nF 20V 29W 38nC@10V 440pF 48A 5.5mΩ@4.5V、9mΩ@2.5V 540pF 600mV P-Channel PDFN3.3x3.3-8 MOSFETs ROHS