AGM15N10D-G
MFR.Part #
AGM15N10D-G
JLCPCB Part #
C5447816
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 100V 16A 2.4pF 35W 40pF 520pF 68mΩ@10V 6nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS