AGM035N10H
MFR.Part #
AGM035N10H
JLCPCB Part #
C5297511
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 150A 2.5V 208W 27pF@50V 3.5mΩ@4.5V 3.5nF@50V 67.2nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS