AGM10N15R
MFR.Part #
AGM10N15R
JLCPCB Part #
C5447828
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 150V 245mΩ@10V 39W 450pF 8.2A 8.2nC@10V SOT-223 MOSFETs ROHS