AGM100P35D
Extended
Manufacturer
AGM-Semi
MFR.Part #
AGM100P35D
JLCPCB Part #
C49233854
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.4nF 100V 100W 14pF 2.2V 23nC@10V 30mΩ@10V 315pF 40A TO-252 MOSFETs ROHS