F1206SB2500V032TM
MFR.Part #
F1206SB2500V032TM
JLCPCB Part #
C310999
Description
-55℃~+150℃ 0.9 1.6mm 2.5A 3.2mm 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS