F1206HC30A0TM
MFR.Part #
F1206HC30A0TM
JLCPCB Part #
C246770
Description
-55℃~+150℃ 1.6mm 180 200A 3.2mm 30A 35V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS