F1206HB10V024TM
MFR.Part #
F1206HB10V024TM
JLCPCB Part #
C242475
Description
-55℃~+150℃ 1.6mm 10A 12 150A 24V 3.2mm Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS