AF1206F3.15TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
AF1206F3.15TM
JLCPCB Part #
C311026
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.08mm 1.6mm 2.2 3.15A 3.2mm 50A 65V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS