F1206FA0750V063TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F1206FA0750V063TM
JLCPCB Part #
C310956
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 50A 63V 750mA Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS