25SH-B-04-TS
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
25SH-B-04-TS
JLCPCB Part #
C17519278
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 3A 4 4P 5.75mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS