15SH-A-05-TR
MFR.Part #
15SH-A-05-TR
JLCPCB Part #
C17654141
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5A 1.5mm 100V 1x5P 5 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS