125SH-A-08-TS-SMT
MFR.Part #
125SH-A-08-TS-SMT
JLCPCB Part #
C17235066
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x8P 250V 8 8P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS