125SH-A-04-TR
MFR.Part #
125SH-A-04-TR
JLCPCB Part #
C17438719
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 250V 4 4P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 插件 Wire To Board Connector ROHS