GVE1C337M0608CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVE1C337M0608CN
JLCPCB Part #
C22383547
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
16V 230mA@100kHz 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS