S-8351A45MC-J3ET2G
MFR.Part #
S-8351A45MC-J3ET2G
JLCPCB Part #
C7069873
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 100kHz 300mA 4.5V 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS