S-8351A45MC-J3ET2U
MFR.Part #
S-8351A45MC-J3ET2U
JLCPCB Part #
C2072047
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 4.5V 900mV~10V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS