S-817B38AY-Z2-U
MFR.Part #
S-817B38AY-Z2-U
JLCPCB Part #
C7355160
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2uA 10V 220mV@(10mA) 3.8V 50mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS