S-1313D17-N4T1U3
MFR.Part #
S-1313D17-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5903468
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.35uA 1.7V 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS