S-817B16AY-Z2-U
MFR.Part #
S-817B16AY-Z2-U
JLCPCB Part #
C6289468
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 10V 2.5uA 990mV@(10mA) Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS