S-1313A18-A4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1313A18-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5740607
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.35uA 1.8V 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS