S-13R1G32-N4T1U3
MFR.Part #
S-13R1G32-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5903911
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.2V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Reverse connection protection、Thermal Shutdown Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS