S-13R1F26-A4T2U3
MFR.Part #
S-13R1F26-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5903884
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.6V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS