S-1135D28-U5T1G
MFR.Part #
S-1135D28-U5T1G
JLCPCB Part #
C3750115
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1uA 2.8V 300mA 5.5V 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS