S-13R1F17-N4T1U3
MFR.Part #
S-13R1F17-N4T1U3
JLCPCB Part #
C5741506
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 150mA 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive SC-82AB Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS