S-1335F17-A4T2U3
MFR.Part #
S-1335F17-A4T2U3
JLCPCB Part #
C3744106
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 140mV@(100mA) 150mA 5.5V 54uA Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS