S-1315C15-A6T2U3
MFR.Part #
S-1315C15-A6T2U3
JLCPCB Part #
C5903489
Package
HSNT-6(1212)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 13uA 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Enable Positive HSNT-6(1212) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS