S-1335C16-A4T2U3
MFR.Part #
S-1335C16-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5880617
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 150mA 5.5V 54uA 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS