S-1315C41-A6T2U3
MFR.Part #
S-1315C41-A6T2U3
JLCPCB Part #
C5880478
Package
HSNT-6(1212)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 13uA 200mA 4.1V 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HSNT-6(1212) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS