S-1313D33-A4T2U3
MFR.Part #
S-1313D33-A4T2U3
JLCPCB Part #
C5740700
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.35uA 200mA 3.3V 320mV@(100mA) 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS